HOME

POGOTOWIE WETERYNARYJNE codziennie do 22
ul. Ofiar Oświęcimskich 24a, Świdnica
Dzwoń: 607-659-868
rtgusg.pngodlow1.png

  O nas

 

Specjaliści pracujący w Centrum zdrowia Małych Zwierząt stale gab5.jpgpodnoszą swoje kwalifikacje, w połączeniu z dostępem do najnowszego sprzętu pozwala państwa pupilom korzystać z pomocy weterynaryjnej na najwyższym światowym poziomie.

Opiekę weterynaryjną zapewniamy przez całą dobę, również w święta. Nie musicie się Państwo obawiać podczas długotrwałego leczenia zwierzaka, nie przesuniemy wizyty z powodu świąt, dobro zwierząt stawiamy na pierwszym miejscu.

Długoletnie doświadczenie pozwala na szybką i trafną diagnozę oraz efektywne leczenie. Korzystając z usług naszej lecznicy mogą być Państwo pewni, że zwierzak będzie w dobrych rękach, nigdy nie pozwalamy na rujnowanie zdrowia zwierzaka oraz Państwa budżetu.

Współpracujemy z urzędami miast i gmin oraz organizacjami prozwierzęcymi. Na co dzień spotykamy się z sytuacjami wymagającymi dużych umiejętności, odławiamy dzikie zwierzęta, bezpańskie psy, sterylizujemy koty wolnożyjące, ratujemy zwierzęta które doznały okrucieństwa ze strony człowieka.

Posiadamy najnowszy sprzęt, niekiedy specjalnie dla nas sprowadzony z zagranicy, oraz samochód dostosowany do transportu zwierząt. Jesteśmy w stanie podjąć każdą interwencję dotyczącą zwierząt, ratujemy ssaki, płazy, gady i ptaki.

budynek1.jpgNasz personel stanowią:

lek.wet Marek Podczasiak - kierownik przychodni

lek.wet Bartosz Podczasiak- specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurg, nagłe przypadki

lek.wet Patrycja Krężołek-  specjalista chorób wewnętrznych, zajmuje się dermatologią, chorobami wewnętrznymi oraz obsługą laboratorium